Trend OtellerPAYLAŞIM PLATFORMU:
Aristo Motel Sokakağzı


Kuzey Ege’de şirin bir balıkçı köyündeyiz. Doğa nasıl yarattıysa hala aynı şekilde, hiç bozulmamış. Zeytin ağaçlarıyla Ege Denizi iç içe. Bu güzelliği gören Aristo buradan kopamamış.
Bergos Country Pansiyon Sokakağzı


Aile işletmemizin inanılmaz konukseverliğini görecek sizin için özenle hazırlanmış odalarınızda şehrin her türlü olumsuzluklarından arınacaksınız.

Bergos Liman Konuk Evi Sokakağzı


Aile işletmemizin inanılmaz konukseverliğini görecek sizin için özenle hazırlanmış odalarınızda şehrin her türlü olumsuzluklarından arınacaksınız.

Delce Butik Otel Sokakağzı


Butik otelimizin, çevre düzenleme, yeşil alan, sosyal tesis, odalar ve tüm alt yapıları tamamlanmış olup, Sokakağzı'nın sessizliğini ve huzurunu yaşayabileceğiniz kıvama getirilmiştir.
Ergül Motel Sokakağzı


Ergül Motel Midilli Adası'nın ( Lesbos ) karşısınndadır. Kabalıktan ve kalabalıktan uzak mütevazi bir ortamda sevgiden başka lüksü olmayan bir aile işletmesidir.

Taşhan Butik Otel Sokakağzı

Küçük bir aile işletmesi olan Taş Han denize sıfır konumu, doğal organik ürünlerinin yetiştiği sebze bahçesi günlük taze deniz balıklarının bulunduğu mutfağıyla sizlere alışık olduğunuzdan çok farklı bir tatil sunmayı hedefliyor.


Alterna Köy Oteli Sokakağzı


Arabanızı köy meydanına park edip otele yürürken köyün yaşlı teyze ve amcaları ile sohbet eder, ertesi sabah sütünü içeceğiniz inek ya da yumurtasını yiyeceğiniz tavuk ile karşılaşabilirsiniz.
Basarir Pansiyon Sokakağzı


Ferah ve temiz ortamda sunduğumu imkanlar ile sizleri ağırlıyoruz. Sadece konaklama değil aile ortamında sizleri karşılıyoruz.

Bertiz Hotel Sokakağzı


Otelimizi beş yıldızlı bir otelden beklenen tüm konfora sahip olacak şekilde temiz ve şık bir görünümde restore ettik. Umarız Yunan Tanrıçalarının ve Tanrılarının bulunduğu tarihi ve romantik bir koy’da bulunmaktan keyif alırsınız.
Ege Motel Sokakağzı


Ege Motel, Çanakkale'nin gözde bölgesi tarih, kültür ve doğal güzellikleriyle huzur veren Sokakağzı'nda sizleri bekliyor.

Han Mahall Hotel Sokakağzı


Butik otel kategorisinde hizmet veren Han Mahall Hotel, Çanakkale Assos'a bağlı Sokakağzı'nda yer almaktadır.


Hancı Konağı Sokakağzı


Tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan Hancı Konağı, otopark, plaj, sigara içilmeyen odaları, tesis bahçeleri, dağ manzarası ve wi-fi erişimine sahiptir.

İmada Motel Sokakağzı


Odalarımız geniş bahçe ve deniz manzaralıdır. Her odanın ana girişi müstakildir. Odalar 2 ve 3 kişilik olup, gerektiğinde üçüncü bir ek yatak konulabilecek büyüklüktedir.

İmbat Motel Sokakağzı


Ferah, huzurlu, güvenli bir ortamda uzun yıllardan bu yana, eğitimci ve hukukçu bir aile tarafından siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır.

Kayalı Pansiyon Sokakağzı

Kayalı pansiyon, Türkiye'nin en batı ucu Babakale arasında yer alan Çanakkale'nin Ayvacık ilçesinin Koyunevi köyüne bağlı olan Sokakağzı yada eski adıyla Polymedium'da dır. Hemen karşısında Midilli (Lesbos) adası, biraz yukarısında ise Bozcaada bulunmaktadır.
Mitillini Butik Otel Sokakağzı


Eğer siz de, uçsuz bucaksız bir denizin kıyısında, olağanüstü bir doğada tatil yapmak istiyorum diyenlerdenseniz, Mitillini Butik Otel sizin için biçilmiş kaftan...

Özlem Motel Sokakağzı

Oda kapınızın 20 adım ilerisinde denizi şezlong telaşına düşmeden doya doya yaşamayı hayal ediyorsanız... Kitabınızı plajda başınıza top çarpmadan, kulağınızda motor gürültüleri yerine dalga sesleri ile okumak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz...
Sokakağzı Motel Sokakağzı


Aileniz ile güvenle girebileceğiniz güzel bir deniz ve kumsalı ile bakmaya doyamayacağınız sakin bir ortam sizleri bekliyor. Bırakın artık şehrin gürültüsünü, buyrun misafirimiz olun.
Yalı Motel ve Apart Pansiyon Sokakağzı


Ege'nin serin, mavi sularında Sokakağzı'nın dinginliği içinde huzur dolu bir tatile ne dersiniz? Yalı Motel'in eşsiz güzelliğindeki bahçesinde, Ege mutfağının farklı lezzetlerini tadabilirsiniz.
Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved