Aristo Motel

( 0 286 ) 723 44 84
( 0 545 ) 776 53 51

Koyunevi Köyü Sokakağzi Mevkii
Sokakağzı
www.aristomotel.comPaylaşım Platformu !

Kuzey Ege’de şirin bir balıkçı köyündeyiz. Doğa nasıl yarattıysa hala aynı şekilde, hiç bozulmamış. Zeytin ağaçlarıyla Ege Denizi iç içe. Bu güzelliği gören Aristo buradan kopamamış. Bir felsefe okulu açıp yıllarca bu bölgede yaşamış. Otelimizin adını da ondan ödünç aldık.

Otelde servis Tam Pansiyon (TP) uygulanmaktadır. Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği’nden oluşmaktadır.

Sabah Kahvaltısı: Açık Büfe olarak sunulan sabah kahvaltılarımız, sınırsız çay ile rahatlığı, en son uyanan misafirimize kadar devam etmesi sayesinde özgürlüğü amaçlamaktadır. Gerçek köy kahvaltısının tadına varacağınıza emin olabilirsiniz. Kahvaltıda sunduğumuz reçeller, zeytinler,domatesler,biberler, peynirler, kızarmış ekmekler, kekler, poğaçalar hepsini biz üretiyoruz.

Öğle Yemeği:
Doğadan topladığımız otlar, ev yapımı makarnalar, köy mantısı, köy sütüyle mayaladığımız yoğurt öğle yemeklerinin bir kısmı.

5 Çayı:
Sıcak ve lezzetli kurabiyeler ile tatlandırılmış çayları, ister plajda ister cafemizde alabilirsiniz.

Akşam Yemeği: Kendi tarlamızda yetiştirdiğimiz sebzeler ile yaptığımız yemekler, şehir hayatı içinde unuttuğunuz o tadları tekrar hatırlamanızı sağlayacak nitelikte olup; akşamları ay tam karşınızdan doğarken, Ege mutfağının birbirinden lezzetli zeytin yağlılarını tatmaya doyamayacaksınız. Bölgemizdeki denizden sağladığımız balık türleri tazeliği ve çeşitliliği ile sizlere zengin bir mönü sunmaktadır.

Mutfağımızda kullandığımız zeytin yağından, zeytinlere; yoğurttan, peynirlere; meyvelerden, sebzelere tüm ürünleri kendimiz üretiyoruz.. Geldiğinizde mutfağımızı gezebilir, bahçemizden meyve ve sebze toplayabilirsiniz.
Su altı dalış, balık avlama ve tarihi Antik Kent gezileri.
Sokakaağzı’na Ayvacık ilçesine servis yapan araçlarla ulaştıktan sonra, Ayvacık – Sokakağzı istikametinde çalışan araçlarla ulaşabilirsiniz.
Sokakağzı – Ayvacık arası mesafe 18 km. civarındadır.
İstanbul Sokakağzı arası mesafe 548 kilometre olup, araçla ortalama 8 saat sürmektedir.
Ankara Sokakağzı arası mesafe 730 kilometre olup, araçla ortalama 9 saat sürmektedir.
Denize sıfır.
  Evcil hayvan istek üzerine girebilir.

Toplam 10 adet standart odamız mevcut. Odalarda balkon, banyo, klima,fön makinesi bulunmaktadır. 5 tanesi deniz manzaralı, diğerleri bahçe manzaralıdır. Her bir oda 3 kişilik bir ailenin konaklayabileceği şekilde bir çift,bir tek kişilik yataktan oluşmaktadır.

 • Wi-Fi
 • TV
 • Restaurant
 • Park
 • Bahçe
 • Oyun Alanı

 • TV
 • İnternet
 • Duş / WC
 • Sıcak Su
 • Deniz Manzarası
 • Bahçe Manzarası

SOKAKAĞZI İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Sokakağzı'na Nasıl Giderim ?

Sokakağzı'na Ayvacık ilçesine servis yapan araçlarla ulaştıktan sonra, Ayvacık - Sokakağzı istikametinde çalışan araçlarla...

Sokakağzı Eğlence Hayatı

Sokakağzı’ında gece hayatı ve eğlence yok. Akşamları da gündüz olduğu gibi sessiz ve sakin. Sokakağzı’nda diğer tatil yörelerinde...

Sokakağzı'nın Gezilecek Yerleri

Assos'a yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta bulunan Sokakağzı, benzersiz doğası eşliğinde uzun bir keşif rotası sunuyor...

Sokakağzı'nda Alışveriş

Sokakağzı alışveriş yapmaktan ziyade tamamen sessizliğin hakim olduğu, gidenlerin tatil ve dinlenme için tercih ettikleri bir tatil...

Sokakağzı Plajları

Assos Kadırga Koyu, Assos’un bitişiğinde, 2 km uzaklıkta. Assos civarında konaklamak ve denize girmek için tercih edilen başlıca...

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved