Cennet Kamp

( 0 266 ) 416 23 31
( 0 507 ) 363 73 22

Ören Mahallesi
Burhaniye
www.orencennetkamp.netPaylaşım Platformu !

Örende denizi ve yeşili bir arada barındıran ender yerlerdendir. Mavi bayraklı denizi ve eşsiz konumuyla mutlaka ziyaret edilmesi ve konaklanması gereken yerlerden bir tanesidir. Saklı cennet olarak anılan Burhaniye'nin şehir içindeki tek kamp otelidir.

Kampımızda yemek hizmeti yarım pansiyon olup, diğer öğünlerde restaurantımızdan yararlanabilirsiniz.
Ören'in kum plajlı denizinde zamanınızı geçirebilir, geriye kalan zamanlarınızda da Burhaniye' yi gezebilirsiniz.
Ören, Burhaniye'ye 4km. mesafede bulunmaktadır. Ören'e hem Edremit Körfez Havalimanından havayolu ile hemde karayolu ile ulaşım mümkündür. Balıkesir Ören arası yaklaşık 96 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 1 saat 15 dakika kadar sürmektedir. Bursa Ören arası yaklaşık 251 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 3 saat 15 dakika kadar sürmektedir. Eskişehir Ören arası yaklaşık 408 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 5 saat kadar sürmektedir. Ankara Ören arası yaklaşık 642 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 7 saat 50 dakika kadar sürmektedir. İstanbul Ören arası yaklaşık 486 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 6 saat 50 dakika kadar sürmektedir.
Kampüse 400 metre uzaklıkta ayrıca havaalanına da 15 km uzaklıkta bir merkez burası. Oda temizliği ve 24 saat site güvenlik kontrolü ile rahatlık ve güvenlik içinde tatilinize yoğunlaşabilirsiniz. Ören' de denize 50 metre uzaklıkta olan7 adet bungalov evi ile size diğer tatillerinizden farklı olduğunu hissettirecek. Bungalovların önünde geniş balkona, içinde ise klima, fön makinası, tuvalet ve banyo mevcuttur.
    Canlı müzik Plaj, Şezlong, Restaurant, Çay Bahçesi, Dondurma Satışı, Çadır Kamping, Büfe gibi ihtiyaçlarınızı kendi bünyemizdeki hizmetlerimizle karşılıyoruz. Assos un eşsiz güzelliğini Bizimle Yaşamanız için sizleri bekliyoruz.

Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat ve Mart ayları hariç sürekli olarak açık olan Athena Kamp'a gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırınız.

  • Bahçe
  • Park
  • Wi-Fi

  • Wi-Fi
  • WC
  • Sıcak SU

ÖREN İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Ören'e Nasıl Giderim ?

Ören Eğlence Hayatı

Ören'in Gezilecek Yerleri

Ören 'de Alışveriş

Ören Plajları

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved