PAYLAŞIM PLATFORMU:OCAKLAR 'da Mutlaka Yapılması Gerekenler

Doğa Gezileri Trekking
İlkbaharda doğanın canlanması ile binlerce çiçeğin süslediği, çeşit çeşit ağaçların gölgelediği Kapıdağ ve çevresi, sonbaharda ise sarının, kahverenginin binbir çeşidiyle süsleniyor.

Yürüyüş severlerin rahatlıkla kısa veya uzun doğa yürüyüşleri yapabilecekleri doğal yürüyüş parkurlarıyla çevrilmiş doğa harikası, sürprizlerle doludur.

Sesini duyduğunuz bir şelalenin aniden karşınıza çıkması, binlerce gelincik çiçeği ile kıpkırmızıya boyanmış bir tarla veya gittiğiniz yolun kenarından doğanın size ikram ettiği çeşitli meyveler, bir kaplumbağa, renkli bir kelebek, kuş cıvıltıları ve doğanın sesinden başka sesin duyulmadığı büyülü bir dünyanın içinde insan kendini buluverir.


Doğa Fotoğraf Kulübü
Fotoğraf tutkunları için Erdek ve Kapıdağ bölgesi son derece zengin manzaralara sahiptir. Floranın çeşitliği, daima objektife poz vermeye hazır binlerce canlı doğa fotoğrafı tutkunlarına keyifli saatler yaşatacaktır.


Atlı Doğa Gezileri
Kapıdağın eldeymemiş güzelliklerini tanımak için diğer bir alternatif atlarla yapılan gezilerdir. Şehrin gürültüsünden uzak, yemyeşil, dallarından gökyüzünün görünmediği ormanda oksiyen depolayarak yapılan at gezileri özellikle yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.


Avcılık Aktiviteleri
Kapıdağ’da özellikle yaban domuzu, keklik, bıldırcın, tavşan gibi çok sayıda av hayvanı yaşar, av yasaklarının sona ermesi ile av tutkunları Kapıdağı mesken tutarlar.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim