Trend OtellerPAYLAŞIM PLATFORMU:
Çınar Bungalow Otel Marmaris

Yeşilin binbir çeşidinin mavinin büyüleyici güzelliğiyle buluştuğu, şırıl şırıl suların çınar ağaçlarının gölgesinde türküler söylediği Marmaris Çınar Muğla Evleri Tatil Köyümüz'e hoşgeldiniz.

Erine Beach Bungalow Otel Marmaris

Deniz kıyısına uzanan sık çam ormanları sayesinde turkuazın yeşille dans ettiği Ege koylarından birinde yer alan Erine Beach Club, Marmaris'e 15 km. uzaklıktadır.

Gümüş Bungalow Pansiyon Marmaris

Gümüş Pansiyon Bungalow, denize birkaç metre mesafede, Selimiye’nin yeşilliklerinin arasında kurulan iyi bir tatil adresidir. Şehrin karmaşasından uzak, sessiz ve sakin bir tatil tercih edenler için ideal bir pansiyon. Ailenizle birlikte kalabileceğiniz bir otel.

Hisarönü Bungalow Otel Marmaris

Yeşil bir bahçe içinde yer alan Hisarönü Bungalov'un konaklama birimlerinde bir duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Tüm birimler ahşap ile inşa edilmiştir.

Mavi yengeç Bungalow Otel Marmaris

Mavi Yengeç bungalow butik otelimiz; Marmaris’ e 25 km uzaklığında Hisarönü Mevkiindeki, Orhaniye Koyunda bulunan Kızkumuna 350 mt, sessizlik ve huzuru arayanlara özel, yeşil ve mavinin buluştuğu koyda bulunmaktadır.

Park Bungalow Otel Marmaris

Misafirlerimizin rahat edebilmesi için incelikle ve titizlikle düşünülerek hazırlanmış orman içinde kuş ile sincap seslerinin arasında, çam ağaçlarının gölgesinde 188 villa/apart tipi odalardan oluşmaktadır. Tüm odalarımız müşterilerimizin tüm rahatı ve konforu düşünülülerek hazırlanmıştır.

Pınar's Bungalows House Marmaris

Klimalı odaların her birinde düz ekran TV ve balkon vardır. Duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi de temin edilmiştir. Tüm odalar deniz manzaralıdır.Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim