PAYLAŞIM PLATFORMU:KÜÇÜKKUYU 'da Mutlaka Yapılması Gerekenler


Afrodit'in Hermes'e, Paris'in Helena'ya aşık olduğu efsanevi İda Dağı'nın eteklerinde yer alan Küçükkuyu, sahip olduğu tüm güzellikleri binlerce yıldır cömertçe ziyaretçilerine sunuyor. Kuzey Ege'nin eşsiz doğaya sahip beldelerinden olan Küçükkuyu, Edremit Körfezi'nde sıralanmış, güzellikte birbiriyle yarışan tatil noktalarından biridir.

Küçükkuyu'da yapmanızı önerdiğimiz aktiviteler şöyle:
Küçükkuyu'ya 10 km uzaklıkta yer alan ve Altınoluk'un sınırları içinde yer alan Antandros Antik Kenti'ni görebilirsiniz.

Binlerce yıllık bir tarihe sahip olan Ege'nin en güzel yerlerinden birinden yer alan Küçükkuyu'da, mitolojik bir yolculuğa çıkabilir; Zeus Altarı'na çıkıp Edremit Körfezi'ne ve Midlli Adası'na tepeden bakabilir, Kazdağları'nın dünyada eşi benzeri olmayan güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Tarihi Adatepe Köyü'nü, Narlı Köyü'nü, Küçük Çetmi Köyü'nü ve Yeşilyurt Köyü'nü gezebilirsiniz.

Kazdağları'nda yer alan Şahinderesi Kanyonu'nu gezebilir, Kazdağları'nda trekking, jeep safari, kamp yapabilir, Mıhlı Çayı'nı görebilirsiniz.

Ege Denizi'nin tertemiz ve masmavi sularında yüzmenin tadını çıkarabilir, sakin plajlarda yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Küçükkuyu sahilinde yer alan birbirinden sevimli restoranlarda Ege mutfağına ait yemekleri tadabilir, kafe ve barlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Küçükkuyu'ya oldukça yakın konumda yer alan Assos'u, Altınoluk'u, Akçay'ı, Ayvalık'ı da gezi rotanıza dahil edebilirsiniz.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim