İkizler Konuk Evi

( 0 534 ) 965 61 94
( 0 266 ) 387 35 06
( 0 534 ) 965 61 94

Tahtakuşlar Köyü
Güre
www.ikizlerkonukevi.comPaylaşım Platformu !

Edremit'in kıyılarını koylarıyla çevreleyen Altınoluk, deniz, kum, güneş keyfi kadar Kazdağları'yla çevrili konumu ve tarihi güzellikleriyle de ziyaretçi çeken, Türkiye'nin ilk turizm merkezlerinden biri. Toplam uzunluğu 10 km'e yakın kumsallarından dolayı yaz tatilleri için ideal olan beldeye, Haziran ve Ağustos ayları arasında özellikle yerli turistler ilgi gösteriyor.

Tesisimizde köy kahvaltısı ve gözleme servisimiz vardır. Sizlere ikram ettiğimiz peynir, tereyağı ve ayran kendi üretimimiz olup tamamen doğaldır. Yumurtalarımız kendi tavuklarımızdan, sebzeler kendi bahçemizden taze ve organiktir.
Gün batımının o muazzam manzarası eşliğinde çayınızı yudumlarken bir taraftan da o tertemiz havasını içinize çekebilirsiniz.
Tahtakuşlar'da bölgenin organik lezzetlerinden tadıp, satın alabileceğiniz gibi köydeki Etnografya Müzesini de ziyaret edebilirsiniz. Türkiye'nin ilk köy müzesi olan Tahtakuşlar Etnografya Müzesi, eski Türk boylarının yaşam tarzlarıyla ilgili pek çok tarihi esere ev sahipliği yapıyor.
Edremit Otogarı'ndan ve Edremit Havaalanı'ndan şehir içi ulaşım alternatifleriyle kolayca ulaşılabilen Altınoluk, kıyılarını oluşturduğu Kazdağları'nın bol oksijenli havası sebebiyle en sıcak günlerde dahi nem oranı düşük, bunaltmayan bir atmosfere sahip.
Kazdağları'nın eteklerinde yer alan diğer bir turistik bölge de Güre. Şifalı kaplıcaları ve plajıyla bilinen Güre'nin çevresindeki köylerden olan Tahtakuşlar'da bulunan İkizler Konukevi, misafirlerine kusursuz bir doğa içinde, körfez manzarası eşliğinde konaklayabilme imkanı sunuyor.
Eylül ve Ekim aylarında indirimlerimiz mevcuttur.

Tesisimizde odalarımız 2-3 ve kişiliktir. Tamamen Taş bina olan butik otelimiz iki katlı olup üst katta balayı odamız bulunmaktadır. Rahatınız ve konforunuz için herşey düşünülmüş olup, doğanın içinde deniz manzaralı odalarımızda huzuru bulucaksınız.

  • Çay Bahçesi
  • Klima
  • Restaurant

  • Klima
  • Balayı Odası
  • Deniz Manzarası
  • Duş
  • WC

GÜRE İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Güre'ye Nasıl Giderim ?

Güre'ye hem kara hemde hava yolu ile ulaşmanız mümkündür. Edremit Körfez Havalimanı'na 22 km mesafede...

Güre Eğlence Hayatı

Edremit ile Çanakkale arasında yer alan Güre, huzur ve sağlık dolu bir tatil yapmak isteyenler için ideal duraklardan biridir.

Güre'nin Gezilecek Yerleri

Mitolojideki adıyla İda Dağları, günümüzde Kazdağları, Sarıkız Tepesi Güre sınırları içindedir. Dünyanın ilk kurulduğu günden...

Güre'de Alışveriş

Güre tatilinizi sonlandırırken Güre otel dışında anılarınızı ölümsüzleştirecek olan hediyelik eşya arayışına gireceksiniz.

Güre Plajları

Kazdağı eteklerinde bulunan belde , özellikle sıcak suları ile ünlü termal turizm yöresidir.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved