Göktur Çadır Kamp

0(539) 776 87 06

Askeri Kamplar Yolu
Erdek – Balıkesir
www.gokturmotel.comPaylaşım Platformu !

Kampımız, Balıkesir, Erdek otelleri arasında, Düzler mevkisinde, denize sıfır konumda, geniş bir bahçe içerisinde yer alıyor.

Erdek Göktur Camping Yarım Pansiyon (Sabah kahvaltısı + akşam yemeği) olarak hizmet vermektedir.
Doğa içinde bulunan bungalow kampımız, spor için de uygun ortamlara çok yakındır. Doğa yürüyüşleri, meraklısı olanlara deniz aktiviteleri, Erdek’ in meşhur geceleri (Erdek merkeze yürüyüş mesafesindeyiz.)
Bursa Çanakkale devlet karayolu üzerinden sırasıyla Uluabat,Karacabey,Bandırma dan geçilerek Erdek sapağından Erdek istikametine dönülür.Yine sırasıyla önce asitsülfür fabrikası,Bagfaş gübre fabrikası ve tatlısu sapağı geçildikten sonra Düzler köyüne gelinir.Köyde mevcut döner kavşağın karşı istikametine geçilir.Bu yol askeri kamplar yoludur.Bu yol üzerinde Pınar otel, Ali Öztoprak kampı ,Opet benzinlik ve Altınkum motelden sonra ABANTCAMP (Abant pansiyon) önündesiniz hoşgeldiniz. BANDIRMA ERDEK YOL HARiTASI:Bandırmadan Erdek istikametinde yolu tarif etmek gerekirse; öncelikle karayolundan gelen vasıtalar Bursa,İzmir istikametinde Karacabey yol ayrımından Bandırmaya gelirler,şehir merkezine girilmeden Çanakkaleye giden yola dönülerek devam edilir.Çanakkale yolu üzerinde Erdek yönüne sapılır.Artık Erdek yolu üzerinde sağa sola sapmadan devam edilir,sırasıyla yolun sağında Asitsülfür,Bagfaş gübre fabrikaları geçilir ve sapmadan tatlısu sapağı geçilerek deniz kenarından düzler köyüne kadar gelinir burada döner kavşak vardır, budefa kavşakta karşıya Askeri kamplara giden yola devam edilir,yine sırasıyla Pınar otel,Ant camping,Harita kampı,Ali öztoprak,Altınkum motel geçilince TSK kampına gelmeden GÖKTUR PANSİYON'un önündesiniz.Hoş geldiniz.
Denize sıfırdır.
Fiyatlarımız ile ilgili bilgiyi telefonlarımızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.
Kampımız yine bize ait olan Göktur Motel' in büyük ve geniş bahçesinde yer almaktadır.

Çadırlarımız ve kamp alanımıza gerekli ilgiyi gösterdiğimizden sizlere hijyen, düzen ve kalite açısından evinizi aratmamaya çalıştık.

  • Internet
  • Kahvaltı
  • TV
  • Bahçe
  • Bar
  • Oyun Alanı
  • Park

  • Uydu TV Yayını
  • Wi-Fi
  • Duş / WC

ERDEK İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Erdek'e Nasıl Giderim ?

Erdek Balıkesir'e 119, Bandırma'ya 17 kilometre mesafededir. Feribotlarla İstanbul - Erdek arası 2 saat 15 dakika.

Erdek Eğlence Hayatı

Türkiye'de Turizm'in başlangıç bölgelerinden olan Erdek'te tatiliniz süresince çok farklı eğlencelere katılabilmeniz mümkündür.

Erdek'in Gezilecek Yerleri

Ege ve Marmara kültürü ile yoğrulmuş, mahalle kültürünün hala devam ettiği Erdek; sofralık leziz zeytini, şaraplık üzümleri ...

Erdek'de Alışveriş

Erdek'in yaz döneminde oldukça hareketli ve rengarenk bir çarşısı bulunmaktadır. Büyük süpermarketlerin yanında, adım başı ...

Erdek Plajları

Erdek sahilleri çakıllı olmayan altın renkli kumsalın boydan boya sardığı, Türkiye’nin en mükemmel doğal plajlarındandır.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved