PAYLAŞIM PLATFORMU:ERDEK Doğa Sporları


Doğa Yürüyüşü
İlkbahar döneminde doğanın canlanması ile birlikte binlerce çiçeğin renklendirdiği, çeşit çeşit ağaçların gölgelerini bıraktığı Kapıdağ ve çevresi, sonbahar döneminde ise sarının, kahverenginin binlerce çeşidiyle süslenmektedir.

Yürüyüşe çıkan yürüyüş severlerin rahatça kısa veya uzun doğa yürüyüşleri yapabilecekleri doğal yürüyüş yollarıyla çevrilmiş doğa harikası, güzelliklerle doludur.

Sesini duyduğunuz bir şelalenin aniden karşınıza çıkması, binlerce gelincik çiçeği ile kıpkırmızıya boyanmış bir tarla veya gittiğiniz yolun kenarından doğanın size ikram ettiği çeşitli meyveler, bir kaplumbağa, renkli bir kelebek, kuş cıvıltıları ve doğanın sesinden başka sesin duyulmadığı büyülü bir dünyanın içinde insan kendini buluverir.

Doğa Fotoğrafçılığı
Fotoğraf tutkunları için Erdek ve Kapıdağ bölgesi son derece zengin manzaralara sahiptir. Floranın çeşitliği, daima objektife poz vermeye hazır binlerce canlı doğa fotoğrafı tutkunlarına keyifli saatler yaşatacaktır.

Atlı Doğa Turları
Kapıdağın eldeymemiş güzelliklerini tanımak için diğer bir alternatif atlarla yapılan gezilerdir. Şehrin gürültüsünden uzak, yemyeşil, dallarından gökyüzünün görünmediği ormanda oksiyen depolayarak yapılan at gezileri özellikle yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.

Enduro Motor
Bandırma Erdek Yolu üzerindeki virajlar, toprak dağ yolları Enduro Motor Sporu tutkunları için biçilmiş kaftandır. Her yıl çok sayıda adrealin tutkunu Kapıdağ’da buluşup doğayla iç içe kamp yapıp, çamur ve engebeli arazide Enduro Motorlarıyla heyecanlı anlar yaşıyorlar.

Avcılık
Kapıdağ’da özellikle yaban domuzu, keklik, bıldırcın, tavşan gibi çok sayıda av hayvanı yaşar, av yasaklarının sona ermesi ile av tutkunları Kapıdağı mesken tutarlar.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim