Ay Çadır Kamp

0(266) 835 48 82

Çuğra Mevkii
Erdek – Balıkesir
www.cadirkamp.gen.trPaylaşım Platformu !

Ay Camping ile ilgili bilgiler hazırlanmaktadır.

Ay Camping yemek hizmetleri ile bilgiler hazırlanmaktadır.
Ay Camping spor ve aktiviteleri ile ilgili bilgiler hazırlanmaktadır.
Bursa Çanakkale devlet karayolu üzerinden sırasıyla Uluabat,Karacabey,Bandırma dan geçilerek Erdek sapağından Erdek istikametine dönülür.Yine sırasıyla önce asitsülfür fabrikası,Bagfaş gübre fabrikası ve tatlısu sapağı geçildikten sonra Düzler köyüne gelinir.Köyde mevcut döner kavşağın karşı istikametine geçilir.Bu yol askeri kamplar yoludur.Bu yol üzerinde Pınar otel, Ali Öztoprak kampı ,Opet benzinlik ve Altınkum motelden sonra ABANTCAMP (Abant pansiyon) önündesiniz hoşgeldiniz. BANDIRMA ERDEK YOL HARiTASI:Bandırmadan Erdek istikametinde yolu tarif etmek gerekirse; öncelikle karayolundan gelen vasıtalar Bursa,İzmir istikametinde Karacabey yol ayrımından Bandırmaya gelirler,şehir merkezine girilmeden Çanakkaleye giden yola dönülerek devam edilir.Çanakkale yolu üzerinde Erdek yönüne sapılır.Artık Erdek yolu üzerinde sağa sola sapmadan devam edilir,sırasıyla yolun sağında Asitsülfür,Bagfaş gübre fabrikaları geçilir ve sapmadan tatlısu sapağı geçilerek deniz kenarından düzler köyüne kadar gelinir burada döner kavşak vardır, budefa kavşakta karşıya Askeri kamplara giden yola devam edilir,yine sırasıyla Pınar otel,Ant camping,Harita kampı,Ali öztoprak,Altınkum motel geçilince Merekzde yani Çuğra dasınız.Hoş geldiniz.
Denize sıfırdır.
Ay Camping fiyatları ve indirim bilgileri hazırlanmaktadır.
Erdek Ay Camping diğer bilgileri hazırlanmaktadır.

Erdek ay Camping çadır ve tesis bilgileri hazırlanmaktadır.

  • Internet
  • Kahvaltı
  • TV
  • Bahçe
  • Bar
  • Oyun Alanı
  • Park

  • Uydu TV Yayını
  • Wi-Fi
  • Duş / WC

ERDEK İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Erdek'e Nasıl Giderim ?

Erdek Balıkesir'e 119, Bandırma'ya 17 kilometre mesafededir. Feribotlarla İstanbul - Erdek arası 2 saat 15 dakika.

Erdek Eğlence Hayatı

Türkiye'de Turizm'in başlangıç bölgelerinden olan Erdek'te tatiliniz süresince çok farklı eğlencelere katılabilmeniz mümkündür.

Erdek'in Gezilecek Yerleri

Ege ve Marmara kültürü ile yoğrulmuş, mahalle kültürünün hala devam ettiği Erdek; sofralık leziz zeytini, şaraplık üzümleri ...

Erdek'de Alışveriş

Erdek'in yaz döneminde oldukça hareketli ve rengarenk bir çarşısı bulunmaktadır. Büyük süpermarketlerin yanında, adım başı ...

Erdek Plajları

Erdek sahilleri çakıllı olmayan altın renkli kumsalın boydan boya sardığı, Türkiye’nin en mükemmel doğal plajlarındandır.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved