Ant Çadır Kamp

0(533) 696 90 44

Düzler Mevkii
Erdek – Balıkesir
www.campingant.comPaylaşım Platformu !

Kampingimizi süsleyen ve gölgelerinden kampçılarımızın istifade ettiği çam ağaçları, babam Safa Aloğlu (Ziraat Y.Müh.) tarafından 1980 yılında çekirdekten yetiştirilerek dikilmiştir.

Yemek ihtiyacınızı günün istediğiniz saatinde mutfak ve mutfak malzemelerini kullanarak karşılayabilirsiniz.
ANT kamping, Marmara denizinin güney sahilinde, Erdek körfezinde yer alır. Erdek'e 6 Km. mesafededir. Kampımız, deniz kenarındadır ve özel plajımız vardır. Kamp alanı 35 yaşlarında çam ağaçlarıyla gölgelendirilmektedir. Karavanlar için elektrik prizleri mevcuttur. Karadan denize doğru esen poyraz rüzgarı, rüzgar sörfü için ideal şartları oluşturmaktadır. Kapıdağ eteklerinde bulunduğumuzdan günlük doğa yürüşleri için ilginç yürüyüş parkurları vardır. Yakındaki "Kyzikos" antik kenti de gezilmeye değer. Avşa ve Marmara adaları Erdek limanından günlük olarak ziyaret edilebilir.

-Balıkesir Erdek arası yaklaşık 119 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 1 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
-Bursa Erdek arası yaklaşık 130 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 1 saat 40 dakika kadar sürmektedir.
-İstanbul Erdek arası yaklaşık 365 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
-Ankara Erdek arası yaklaşık 520 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
-İzmir Erdek arası yaklaşık 295 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat kadar sürmektedir.
-Kocaeli Erdek arası yaklaşık 270 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat kadar sürmektedir.
-Sakarya Erdek arası yaklaşık 298 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat kadar sürmektedir.
-Samsun Erdek arası yaklaşık 880 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 11 saat kadar sürmektedir.
-Denizli Erdek arası yaklaşık 400 kilometre (km) mesafede ve araçla yaklaşık 6 saat kadar sürmektedir.

- İstanbuldan, Yenikapı limanından Bandırma limanına günlük deniz otobüsü seferleri vardır. IDO web sitesinden (http://www.ido.com.tr) tarifelere bakabilir ve bilet alabilirsiniz.
- Bandırma limanından kampımıza çok sık otobüs seferleri bulunmaktadır (yaklaşık 15 dakika).
- İzmir yönünden D-565, Çanakkale ve Bursa yönlerinden ise D-200 (E-90) yolları ile kampımıza kolayca ulaşabilirsiniz.
Fiyatlarımız ile ilgili bilgiyi telefonlarımızdan bize ulaşarak alabilirsiniz.
Kampingimiz, 1974 yılında kurulmuştur. Kampingimizi süsleyen ve gölgelerinden kampçılarımızın istifade ettiği çam ağaçları, babam Safa Aloğlu (Ziraat Y.Müh.) tarafından 1980 yılında çekirdekten yetiştirilerek dikilmiştir. Kampımızın bugünlere gelişini ve yıllarca titizlikle işletilmesini sağlayan babam 2005 yılında vefat etmiştir. Kendisini saygı ve rahmetle anıyoruz 15.07.2008 tarihinden itibaren, "ANT Kamping" markamız olarak tescillenmiştir.

Kampçılarımıza önemli bilgiler :
-Erkek ve kadın tuvaletleri kampın girişindeki binada bulunmaktadır. Bu binaların içinde, 24 saat sıcak su bulunan birer göz banyo da vardır.
-Tuvalet binasının dış tarafındaki sundurmada; Engelli tuvaleti, çocuk tuvaleti ve karavan kaset boşaltma noktası bulunur.
-Karavan kullanım suyu (gri su) tankı için ayrı bir boşaltma noktası vardır. Bu nokta "sarı tabela" ile işaretlemiştir. Boşaltma noktasının üstüne aracınızla gelip boşaltma yapabilirsiniz. Kullanım su tankı olmayan karavanları kamp alanımıza kabul etmiyoruz !
-Kullanım suyumuz kuyudan gelmektedir. Bu su temiz ve içilebilir niteliktedir ancak içme suyu olarak resmen onaylanmamıştır.
-Kampın ortasında, Mutfak/bulaşık yıkama yeri ve çamaşır yıkama yeri barakası vardır. Çamaşır yıkama yerindeki otomatik makina kullanımı ücretlidir.
-Sadece, sahildeki piknik alanımızda mangal yakabilir ve "barbekü" yapabilirsiniz. Kamp içinde "barbekü" yapılmasına izin vermiyoruz.
-Çadırlarınızın yanında piknik tüpü ile yemek pişirebilirsiniz.
-Sahildeki "kamp ateşi" alanımızda ateş yakabilirsiniz.
-Giriş kapısı ile sahil kapısı gece saat 24:00 da kilitlenir. Lütfen bu saatten daha geç gelmeyiniz.
-Gece saat 22:30 dan daha geç kalındığında, otomobiller, karavanlar ve motosikletler giriş park alanımızda bırakılır ve ertesi gün saat 09:00 a kadar içeri alınmaz.
-Çadırlı ve karavanlı kampçılarımızın otomobilleri ile motorsikletler, "kamp teçhizatı" veya karavanlar, kamp yapılacak alana bırakıldıktan sonra park alanımıza alınır ve kamp süresince orada kalırlar.
-Evcil hayvanlarınız ücrete tabi değildir (köpek, kedi vb.). Ancak atıklarını toplamanız gereklidir.
-Sahil kapımızın 200 m sol tarafında, yine sahilde, Pınar Otel lokantası bulunur. Burada akşam yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Kahvaltı da veriyorlar.
-Kamp alanımızın arka tarafında, yol üstünde, fırın bulunmaktadır (ana yolda, Erdek yönüne yürürseniz 100 m). Bu fırında su da satılmaktadır.
-Ana yolda, Bandırma yönünde, 1,5 Km yürüyüş mesafesinde, (Düzler köyü girişinde) günlük ihtiyaçlarınız için küçük bir market (Bizim Market) bulunur.
-Erdek’in pazarı Cumartesi ve Pazartesi günlerinde kurulur. Buradan taze sebze ve meyva alabilirsiniz.
-Erdek’in hemen girişinde "Migros MM" bulunur. Erdek, kampımıza 5 km mesafededir. Burada herşeyi bulabilirsiniz; et, balık, sebze, meyva, içki, ve diğer.
-Dünyaca ünlü "Manyas kuş cenneti milli parkı", Balıkesir ana yolu üstünde, kampımıza 20 km mesafededir. Burayı ziyaret etmenizi önemle tavsiye ederiz. Park içinde, bir kuş müzesi ve gözetleme kulesinden canlı, (kapalı devre) kuş gözlem tv yayını yapılmaktadır. Park içinde tuvaletler ve piknik masaları mevcuttur. Ancak civarda market olmadığından yiyeceklerinizi yanınızda götürmenizi öneririz.
-Kapıdağ’da birçok gezi-yürüyüş parkuru vardır. Arzu edildiğinde rota bilgisi ve klavuz temin edilir...

  • Internet
  • Kahvaltı
  • TV
  • Bahçe
  • Bar
  • Oyun Alanı
  • Park

  • Uydu TV Yayını
  • Wi-Fi
  • Duş / WC

ERDEK İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Erdek'e Nasıl Giderim ?

Erdek Balıkesir'e 119, Bandırma'ya 17 kilometre mesafededir. Feribotlarla İstanbul - Erdek arası 2 saat 15 dakika.

Erdek Eğlence Hayatı

Türkiye'de Turizm'in başlangıç bölgelerinden olan Erdek'te tatiliniz süresince çok farklı eğlencelere katılabilmeniz mümkündür.

Erdek'in Gezilecek Yerleri

Ege ve Marmara kültürü ile yoğrulmuş, mahalle kültürünün hala devam ettiği Erdek; sofralık leziz zeytini, şaraplık üzümleri ...

Erdek'de Alışveriş

Erdek'in yaz döneminde oldukça hareketli ve rengarenk bir çarşısı bulunmaktadır. Büyük süpermarketlerin yanında, adım başı ...

Erdek Plajları

Erdek sahilleri çakıllı olmayan altın renkli kumsalın boydan boya sardığı, Türkiye’nin en mükemmel doğal plajlarındandır.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved