Acet Otel Erdek

Bilgiler Güncelleniyor.
Çuğra Mevkii
Erdek
www.trendoteller.comPaylaşım Platformu !

30 yıllık tecrübemiz, deniz ve doğayla içiçe eğlencenin merkezinde bir tatil için ACET OTEL ‘i tercih edebilirsiniz. Güneşin battığı yerde harika yemekleriyle huzurlu ve güvenli bir tatilin adresi.

Yemeklerimiz sezon boyunca sabah akşam açık büfe şeklinde olacaktır.
Acet Otel bu yıl (2012) yenilendi. Tüm odalar mefruşatıyla birlikte sıfırdan dizayn edildi. Daha konfurlu daha ferah hale getirilerek müşterilerimizin keyifli bir tatil geçirmelerini sağlar hale getirildi. Son teknoloji ürünü asansöre kavuşturuldu. Lobi müşterilerimizin daha kolay hizmete ulaşmalarını ve göz zevkine hitaben şekilde yenilendi. Çevrede değişik eğlence merkezleri ile türkiyenin en büyük ve modern diskosu (Kaya The Rock) bulunmaktadır. Tarihte artake adı ile anılan Erdek Kyzikosluların yaşadığı bir eski kültür hazinesidir, keşfedilmemiş olmasına rağmen halen diğer ülke tarihçeleri dünyanın 8. Harikası olarak kabul etmektedirler. Gönen kaplıcaları 45 km dir. Çanakkale 160 km dir. Gemilerle ada turları (Avşa - Marmara - Paşa Limanı) yapılır. Erdek ilk ve sonbahar ile kışın da bir başka güzeldir. Sizleri 365 gün ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.
Otelimize ulaşmak oldukça kolaydır, İstanbul’dan Bandırma’ya sürekli deniz otobüsü ve feribot vardır. Yenikapı-Bandırma arası 2 saatlik deniz yolculuğundan sonra Bandırma-Erdek Çuğra Mevkii arası yarım saatlik otomobil yolculuğu ile Erdek Çuğra Mevkii ’ne gelinir. Çuğra ’ya gelince sahil yolu mevkiinden otelimize ulaşabilirsiniz. (İDO seferleri için tıklayınız.) Ankara, Eskişehir, Bursa ve İzmir’den Erdek’e sürekli otobüs seferleri bulunur. Belde dolmuşları sürekli çalışır. Belde’de otobüs yazıhaneleri vardır. Erdek’ten feribotla Tekirdağ’a geçmek’te mümkündür. Erdek Çuğra İstanbul’a 360 km, Bursa’ya 126 km, Eskişehir’e 270 km, Ankara’ya 500 km, İzmir’e 280 km uzaklıktadır. Kısaca Çuğra ’ya ulaşmak kolay ve hızlıdır.
Çuğra Mevkii / ERDEK, Otelimiz Deniz Kenarında olup plaj,güneş şemsiyesi ve şezlonglar otelimize aittir, kumsalımız plaj mevkiindeki en geniş kumsaldır. OTOGARA 1000 metre, ŞEHİR MERKEZİNE 500 metre uzaklıktadır.
0-5yaş arası ÜCRETSİZ
5-11yaş arası % 50 indirimli.

12 ay açık olan otelimiz denize sıfırdır.
ODALARIMIZDA : -TV – klima – buzdolabı – devamlı sıcak su - kablosuz internet erişimi - banyo – wc ve geniş balkon vardır. (Arka odalarımızda balkon yoktur.) Plaj hizmetleri – yüzme havuzu ve otopark otel müşterilerimize ücretsizdir.
LUX SUİT ODALARIMIZDA : 2 yatak odası, 1 salon, LCD TV, buzdolabı, kablosuz internet erişimi - devamlı sıcak su

 • Internet
 • TV
 • Klima
 • Kahvaltı
 • Otopark

 • Klima
 • Duş
 • WC
 • Uydu TV Yayını
 • Wi-Fi
 • Buzdolabı

ERDEK İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Erdek'e Nasıl Giderim ?

Erdek Balıkesir'e 119, Bandırma'ya 17 kilometre mesafededir. Feribotlarla İstanbul - Erdek arası 2 saat 15 dakika.

Erdek Eğlence Hayatı

Türkiye'de Turizm'in başlangıç bölgelerinden olan Erdek'te tatiliniz süresince çok farklı eğlencelere katılabilmeniz mümkündür.

Erdek'in Gezilecek Yerleri

Ege ve Marmara kültürü ile yoğrulmuş, mahalle kültürünün hala devam ettiği Erdek; sofralık leziz zeytini, şaraplık üzümleri ...

Erdek'de Alışveriş

Erdek'in yaz döneminde oldukça hareketli ve rengarenk bir çarşısı bulunmaktadır. Büyük süpermarketlerin yanında, adım başı ...

Erdek Plajları

Erdek sahilleri çakıllı olmayan altın renkli kumsalın boydan boya sardığı, Türkiye’nin en mükemmel doğal plajlarındandır.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved