PAYLAŞIM PLATFORMU:Ayvalık 'a nasıl giderim ?


Ayvalık'a, Balıkesir ve diğer illerden karayolu ile ulaşım mümkündür.

Karayoluyla, havayoluyla, demiryoluyla, tabi tabi bir de deniz yoluyla ulaşabilirsiniz Ayvalık'a.

Balıkesir'e yaklaşık 2 saatlik uzaklıktaki Ayvalık'a ulaşım genellikle karayolu ile sağlanıyor. Hemen hemen tüm büyük şehirlerden direkt seferler mevcut. Havayolunu tercih edenler uçakla Edremit ya da İzmir'e gelip ilçeye karayolu ile ulaşabilirler. Ayvalık'a ayrıca Devlet Demiryolları İzmir Mavi Treni ile Balıkesir'e kadar gelip daha sonra TCDD'nin ayarladığı aktarma otobüsleri ile ulaşılabilir.

İzmir'den Aliağa- Dikili- Ayvalık; Ankara'dan Eskişehir-Bursa-Balıkesir-Ayvalık güzergahını izleyerek Ayvalık'a ulaşabilirsiniz.

İstanbul'dan geliyorsanız Tekirdağ ve Çanakkale yolunu kullanabilir veya İDO'ya ait feribotlarla Yenikapı'dan Bandırma'ya geçerek karayolu üzerinden ilerleyebilirsiniz.

Balıkesir Ayvalık arası yaklaşık 125 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 1 saat 50 dakika kadar sürmektedir. İstanbul Ayvalık arası yaklaşık 515 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 7 saat 45 dakika kadar sürmektedir. Karadan İzmir Ayvalık arası yaklaşık 150 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Ankara Ayvalık arası yaklaşık 670 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 8 saat 40 dakika kadar sürmektedir. Bursa Ayvalık arası yaklaşık 280 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat kadar sürmektedir. Kocaeli Ayvalık arası yaklaşık 425 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 6 saat kadar sürmektedir. Sakarya Ayvalık arası yaklaşık 450 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 6 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Manisa Ayvalık arası yaklaşık 155 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Tekirdağ Ayvalık arası yaklaşık 660 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 10 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Karadan Eskişehir Ayvalık arası yaklaşık 440 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 5 saat 45 dakika kadar sürmektedir.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim