PAYLAŞIM PLATFORMU:Avşa Plajları


Avşa Adasının dört tarafı bir çok güzel koya ev sahipliği yapar. Bazıları oldukça kalabalık plajken bir çok ufak koy daha sakindir. Avşa Adası'nda tatilinizi yaparken önerebileceğimiz bazı koylardan şunlardır.

Avşa Adası Altınkum Plajı
Avşa adasının en popüler plajı olan altınkum plajının denizi sığ ve temizdir. Bu yüzden yüzme bilmeyenler ve çocuklar için mükemmel bir yerdir. Burada çalışan restoranlar bulunur ve bunlarda hertürlü deniz ürünü yiyecek içecek mevcuttur. Ulaşım Avşa belediye binasının ordan hareket eden minibüslerle sağlanır.

Avşa Adası Çınar Plajı
Avşa adasında en güzel ve muhakkak görmenizi tavsiye ettiğim özel plajlardan biri olan bu koyda deniz çok temiz ve berraktır. Denizin içine bakarsanız suyun içindeki kum tanelerini tek tek sayarsınız. Plaj göz alabildiğince uzundur. Çevresi ve ortamı sessiz ve sakindir. Doğa anı yaşayana huzur verir. Çevrede Yapılaşma yoktur. Burada çalışan restoranlar mevcut, Ulaşım ise belediye binasının ordan kalkan mibüs ve taksilerle sağlanır.

Avşa Adası Tavşanlı Plajı
Tavşanlı plajı, özellikle muhafazakar kişilerin rahatlıkla denize girebileceği güzellikte adanın bakir koylarından biridir. Plaj adanın güney kısmındadır. Plajda 1 adet sahile hizmet veren kır gazinosu bulunmaktadır. Ulaşım belediye binasının oradan hareket eden minibüsler ile sağlanır.

Avşa Adası Karadut Plajı
Karadut Plajı adını bölgede yetişen karadut ağaçlarından almaktadır. Plaj sessiz sakin bir yapıda olmakla beraber burada adanın meşhur su kaynağı bulunmaktadır. Burada gelenlere hizmet veren bir adet kır gazinosu yer almaktadır. Ulaşım belediye binasının oradan hareket eden minibüsler ile sağlanır.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim