Terrace Hotel Assos

( 0 286 ) 764 02 85

Kadırga Koyu
Assos
http://www.assos.org/terrace/Paylaşım Platformu !

2 özel plajı, 1 iskelesi ve 1 platformu olmak üzerere 4 değişik noktada deniz keyfi ile, Küçük bir OTEL, büyukçe bir EV’iz. Denizle kucak kucağa ve doğayla iç içe, sessiz ve sakin tatil özlemi olanlara; sade ve sıcak bir ev olmak amacımız.

Misafir isterse; giriş yaparken veya gün içinde kahvaltı sonrası saat 14.00 kadar bize akşam menüsünü almıyacağını bildirerek, alakart menü alabilir. Alakart menü alan misafirin o akşamki restoran hesabından kişi başına menü maliyet bedeli ¨ 19.50 indirilir.
İsterseniz koşarsınız,yürürsünüz özgürce,bütün kırlar,sahiller sizin.Pilajda deniz keyfi yaparsınız.Tekne ile balığa çıkarsınız,kano ile kücük bir deniz gezintisine ne dersiniz. Kış ve bahar aylarındada şömine , yaz aylarında mehtap keyfi bir başkadır bizde.
Hava alanlarından taksi ile transfer ücretleri;İzmir Adnan Menderes Havaalanından Assos Terrace Hotel 220.00 YTL.,Çanakkale Havaalanından Terrace Hotel 100.00 YTL. dirEdremit Körfez Havaalanından Hotel 70.00 YTL.Bandıma FeribotuBandırma Feribotu ile gelmek isterseniz ;Feribottan Hotelimize Taksi ile gelebilirsiniz.Taksiücreti 200.00 YTL dir.Lütfen ALO!.. deyin programlayalım.İstanbul , Tekirdağ , Keşan , istikametinden Assos’a otomobille gelirken Çanakkale Boğazını feribotla üç noktadan geçebilirsiniz Bunlarda Gelibolu , Eceabat ve Kilitbahir’dir.Gelibolu ve Eceabat’tan her saat Feribot vardır.Geçişler genellikle saat başlarındadır. Kilitbahir’den ise küçük feribotlarla ring seferleri vardır.Bunlar yoğun zamanlarda gün boyu devam ederler.Çanakkale’den İzmir yolu yönünde devam edilir.Takriben 45 km.sonra Ezine’den geçilir ve 20 km. sonra Ayvacık kavşağından girilir,Ayvacık içinde Ayvacık-İzmir çıkışına doğru devam edilir.Devam ederken Ayvacık İş Bankası sağ tarafınızda,Ayvacık Garajı sağ tarafınızda,Ayvacık Orman İşletmesi sağ tarafınızda,yine sağınızdaki mini futbol sahasını geçince,İzmir istikametinden ayrılıp sağa girilir.Asfalt kaplama yoldan devamla takriben 1 km.sonra dar köprüyü geçip 3 şeritli şehirler arası standartta yola girilir.Bu yol sizi bize getirecektir. ADRES : Büyükhusun Yalısı No:1 , Assos Kadırga Mevkii , ASSOS(Behramkale) , Ayvacık , Çanakkale
Biz Neredeyiz ? : Edremit Körfezi’nin güney yamaçlarından, Ege’yi kucaklıyoruz, Ege sıcaklığıyla Kaz Dağı’na merhaba diyoruz, ışıyan gün ışıklarıyla. Antik Assos’la tarihi yaşıyoruz. Midilli’yi selamlıyoruz Ege dostluğuyla. Güneşi batırırken manzarada, kadeh kaldırıyoruz Athena’yla.

Hepsi deniz manzaralı 15 oda, 1 engelsiz oda, 2 bahçeli oda (tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik) ve 3 süit, 1 bahçeli süit ( hol, iki oda, banyo, balkonlu birim) ve 2 özel plajı, 1 iskelesi ve 1 platformu olmak üzerere 4 değişik noktada deniz keyfi. Şömineli Restoranımız ve çok yıldızlı Açık Restoranımızda leziz yemekler sunmak isteriz.

  • Bahçe
  • Park
  • TV
  • Wi-Fi
  • Restaurant

  • LED TV
  • Wi-Fi
  • Şömine
  • Banyo
  • WC

ASSOS İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Assos'a Nasıl Giderim ?

Balıkesir Assos arası yaklaşık 150 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Assos Eğlence Hayatı

Hareketli ve renkli bir gece hayatı beklentisi içinde olan ziyaretçiler için Assos hayal kırıklığı olabilir. Çünkü Assos daha çok huzurun ve sakinliğin merkezidir.

Assos'un Gezilecek Yerleri

Antik Çağ'ın en önemli yerleşim merkezlerinden olan Assos'ta dünyaca ünlü antik kentleri ve muhteşem doğa güzelliklerini görmeden eve dönmeyin...

Assos'da Alışveriş

Assos’a geldiğinizde mutlaka bölgede yetişen zeytinlerden, zeytinyağından ve zeytinyağından üretilen sabunlardan edinmelisiniz. ...

Assos Plajları

Assos, mükemmel temizlikte plajlar sunmaktadır. Assos'daki görülmeye değer günbatımı manzarası eşliğinde Assos plajlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved