Park Hotel Assos

( 0 286 ) 721 71 63

Kadırga Koyu
Behramkale No:8

Assos
www.assospark.comPaylaşım Platformu !

Balkonlu 46 Oda, toplam 115 kişilik kapasitesi ile, odalarda Merkezi Isıtma, Telefon, Uydu Tv ve Müzik olup tüm odalarımız ve genel kullanım alanları klimalıdır.

Açık – Kapalı Restaurantları Havuz Başı Cafesi ve Barıyla Siz Değerli Müşterilerimize hizmet için Assos’dayız.
Yüzme Havuzu, Özel Plaj, Her Türlü doğa aktivitesi otelimizin aktiviteleridir.
İstanbul üzerinden karayolu ile:
Çanakkale üzeri güzergah (iki alternatifli)
1.Alternatif: Tekirdağ – Keşan – Eceabat – Çanakkale – Ezine – Ayvacık – Assos (Behramkale)
2.Alternatif: Tekirdağ – Keşan – Gelibolu – Lapseki – Çanakkale – Ezine – Ayvacık – Assos (Behramkale)
Bursa üzerinden karayolu ile:
Pendik Yalova (İDO) – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu – Assos (Behramkale)
Ankara üzerinden karayolu ile:
Ankara – Eskişehir – Bursa – Balıkesir – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu – Assos (Behramkale)
İzmir üzerinden karayolu ile:
Ayvalık – Burhaniye – Edremit – Akçay – Altınoluk – Küçükkuyu – Assos (Behramkale)
Denize sıfır olan otelimiz tamamen antik tarzda yapılmış ve dekore edilmiş taş bir yapı olmakla birlikte, zeytin ağaçları içinde oksijen oranı bol, kendinizi çok rahat hissedeceğiniz sakin ve huzurlu bir ortamda….. ASSOS PARK HOTEL pırıl pırıl denizi, muhteşem koyu, özel plajı ve harika manzarasıyla iç içe olan tüm bu güzelliklerin tadını doyasıya çıkarabilmeniz için 12 ay boyunca hizmet vermektedir… Kadırga koyunda Assos’un eşşiz ve muhteşen atmosferinde tatilinizi geçirmeniz için maksimum hizmet anlayışıyla faaliyetini sürdürmektedir.
Otelimizin fiyatları sezona göre değişmektedir, uygun fiyatlarla tatil geçirmek istiyorsanız erken rezervasyon yaptırınız ve haziran ve eylül aylarını da Assos’da yaşamayı tercih ediniz.
  Assos doğa ile tarihin içiçe girdiği insanı büyüleyen bir yerdir. Dört mevsim boyunca bir başkadır Assos… Bozulmamış doğal yapısı ve tertemiz havasıyla sessizlik ve sukunet arayanlar için idealdir. Tarihi dokusu ve kendine özgü mimari yapısıyla da cezbedicidir. Köy evlerinde Rum yapısı izleri hala belirgin. Ortaçağ mimarisini andıran yapılarıyla da dikkat çekici. Antik kenti ,pırıl pırıl denizi ve efsaneler dolu bir kenttir Assos… M.Ö 1000’li yıllardan itibaren özellikle Ege’deki adalardan bu bölgeye göç edilmiştir. Geçmişteki önemli filozoflardan Aristo,bu bölgede yaşamış ve M.Ö 347-344 yılları arasında bir felsefe okulu kurmuştur. Önce Midilliler daha sonrada Persler olmak üzere Romalılar, Bizanslılar ve son olarak da Osmanlıların egemenliğine giren Assos bölgesi,tüm bu devletlerin mimari, kültürel ve yapısal özelliklerini taşıyan zengin bir tarihe sahiptir. Athena Tapınağı; İsa’dan önce 530’da Akrapol’un en yüksek tepesine kurulmuştur. Assos kalıntılarının en önemli yapılarından olan bu tapınağın tepesinden denize doğru bakıldığında Agoralar,Agora’nın batı yanında küçük bir Tapınak,doğu yanında Bouleuterion ,güneyinde de Hamam,Antik Anfi Tiyatro ve Gymnasium’u görmek mümkündür. Bu tapınağın eteklerinde kurulmuş olan Berkamkale Köyü orta çağ mimarisine sahip insanı büyüleyen bir doğa harikasıdır. Hüdavendigar Camii 14. Yüzyılda I.Murat döneminde Assos yıkıntıları arasında yüksek bir tepeye kurulmuş görkemli bir yapıya sahip olan ,saymakla bitmeyen tarihi güzelliklerimizdendir. Yine 14.Yüzyılda yapılmış olan Berhamkale Köyü Köprüsü Tuzla Çayı üstünde yerel taşlardan yapılmış eşsiz mimarisi ile bölgeye ayrı bir hava katmaktadır. Bu bölgenin tarihi yerlerini ve özelliklerini saymakla bitiremeyeceğimizden sizi buraya davet ediyoruz.

Otelimiz 20 adet deniz ve havuz manzaralı, 26 adet doğa ve peyzaj manzaralı olmak üzere toplam 46 oda ile 125 kişilik kapasiteye sahiptir. Tüm odalarda lcd tv, split klima, telefon, mini bar, saç kurutma makinesi, duşakabin, wc, balkon, merkezi ısıtma, ücretsiz wireless internet standart olarak bulunmaktadır.

3 adet V.İ.P odamız (Assos, Athena ve Agora) standart özelliklere ek olarak özel dekore edilmiştir.

 • Havuz
 • Bahçe
 • Park
 • TV
 • Wi-Fi
 • Mini Bar

 • LED TV
 • Wi-Fi
 • Klima
 • Fön
 • Banyo
 • WC
 • Deniz Manzarası
 • Doğa Manzarası
 • Havuz Manzarası

ASSOS İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Assos'a Nasıl Giderim ?

Balıkesir Assos arası yaklaşık 150 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Assos Eğlence Hayatı

Hareketli ve renkli bir gece hayatı beklentisi içinde olan ziyaretçiler için Assos hayal kırıklığı olabilir. Çünkü Assos daha çok huzurun ve sakinliğin merkezidir.

Assos'un Gezilecek Yerleri

Antik Çağ'ın en önemli yerleşim merkezlerinden olan Assos'ta dünyaca ünlü antik kentleri ve muhteşem doğa güzelliklerini görmeden eve dönmeyin...

Assos'da Alışveriş

Assos’a geldiğinizde mutlaka bölgede yetişen zeytinlerden, zeytinyağından ve zeytinyağından üretilen sabunlardan edinmelisiniz. ...

Assos Plajları

Assos, mükemmel temizlikte plajlar sunmaktadır. Assos'daki görülmeye değer günbatımı manzarası eşliğinde Assos plajlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved