Çağın Motel Assos

( 0 286 ) 723 44 61
( 0 533 ) 382 43 71

Sivrice Mevkii Bektaş Köyü
Assos
www.trendoteller.comPaylaşım Platformu !

30 m2 civarındaki bütün odaları deniz manzaralı ve geniş balkonludur. Odalarda duş tuvalet, sıcak su vardır. Motelimizde kablosuz internet mevcuttur.

Oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.
Dalma sporu yapabilme imkanı, Amatör balıkcılık
Denize Sıfır.
Kişi başı Haziran ayı boyunca 75 TL. P.Tesi-Salı-Çarş-Perş-Cuma başlangıçlı olarak 7 gece kal 6 gece ödeme avantajı. Temmuz ayından Eylül sonuna kadar 85.-TL. Haftalık avantaj gene geçerlidir.
  Çağın Motel Assos, sivrice koyunda yer alan mütevazi, temiz ,her türlü gürültüden ve yapılaşmalardan uzak bir yerleşim bölgesinde, Bektaş köyü muhtarlığına ait bir moteldir. Bu mütevazi motel 20 yıl öncesine dayanan bir geçmişe sahip olup, o yıllarda son derece popüler olmuş ünü bütün Türkiye’ye yayılmıştı.
  Bu şöhrette motelin işletme felsefesi olan ‘ kalabalıklardan ve kabalıklardan uzak SESSİZ TATİL ‘ sloganının büyük rolü olmuş, tüm Türkiye’den aydınlar,yazarlar, şairler, felseleciler buraya gelip , tatillerini geçirmişlerdi.
  Uzun bir aradan sonra Bu sene Çağın motel yenilendi. Bektaş köyü muhtarlığı tarafından işletmeye açıldı.
  Midilli adası karşısında, akvaryum gibi bir denizde, binlerce yılda oluşmuş kayalar arasından denize girmek, bu arada egenin bu güzel köyüne katkıda bulunmak isteyen ve tatil tercihi kalabalıklardan ve kabalıklardan uzak SESSİZ TATİL olan tüm dostlara duyurulur.

Odalarımızda; duş tuvalet, sıcak su vardır. Motelimizde kablosuz internet mevcuttur.

 • Bahçe
 • Park
 • TV
 • Wi-Fi

 • TV
 • Wi-Fi
 • Banyo
 • WC

ASSOS İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ

Assos'a Nasıl Giderim ?

Balıkesir Assos arası yaklaşık 150 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 15 dakika kadar sürmektedir.

Assos Eğlence Hayatı

Hareketli ve renkli bir gece hayatı beklentisi içinde olan ziyaretçiler için Assos hayal kırıklığı olabilir. Çünkü Assos daha çok huzurun ve sakinliğin merkezidir.

Assos'un Gezilecek Yerleri

Antik Çağ'ın en önemli yerleşim merkezlerinden olan Assos'ta dünyaca ünlü antik kentleri ve muhteşem doğa güzelliklerini görmeden eve dönmeyin...

Assos'da Alışveriş

Assos’a geldiğinizde mutlaka bölgede yetişen zeytinlerden, zeytinyağından ve zeytinyağından üretilen sabunlardan edinmelisiniz. ...

Assos Plajları

Assos, mükemmel temizlikte plajlar sunmaktadır. Assos'daki görülmeye değer günbatımı manzarası eşliğinde Assos plajlarının keyfini çıkartabilirsiniz.

Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved