PAYLAŞIM PLATFORMU:Altınoluk 'a Ne Zaman Gitmeliyim


Altınoluk’ta hâkim olan iklim Akdeniz’dir. Bu sebeple de belde de kışlar çok sert ve çetin geçmemektedir. Altınoluk Ne Zaman Gidilir diye sorarsanız belde en çok ziyaretçi akınına Haziran ve Eylül dönemlerde uğramaktadır. Beldeye özellikle bahar aylarında giderseniz Kaz Dağlarının değişen muhteşem bitki örtüsüne görme şansına da sahip olabilirsiniz.

Altınoluk nem derecesinin sıfır olması nedeni ile yaz günlerinde misafirlerinin rahatlıkla nefes alabildikleri ve günün her saatini dolu dolu geçirebildikleri bir beldedir. Altınoluk’a Ne Zaman Gidilir? Birçok misafir okulların kapanması ile beldeye gelmektedir. Yoğunluğu belirttiğimiz aylarda olsa da belde sahip olduğu muhteşem iklimi nedeni ile yılın her mevsimi ve her ayı ziyarete müsaittir.

Yaz dönemlerinden genellikle deniz tatili için tercih edilen belde diğer mevsimler ise kültür, tarih ve doğa meraklıları tarafından ziyaret edilmektedir. Gerek sahip olduğu iklimi, gerekse tarihi, doğası ve çevre güzellikleri ile yılın her günü ayrı bir çekiciliğe bürünmektedir.

Zeytin cenneti olan beldenin kendine özgü ritmik bir havası bulunmaktadır. Bir güne sığmayacak kadar çok güzelliğe ev sahipliği yapan Altınoluk’a ne zaman giderseniz gidin tatilinizi birkaç gün olarak programlamalısınız.

Aksi takdirde birçok güzelliği pas geçmeniz gerekebilir. Yaz kış düzenlenen yürüyüş ve safari turları, beldenin çevresine düzenlenen tekne turları ve hepsi birbirinden hüzünlü hikâyeleri ile belde dört mevsim ziyaretçilerini ağırlamak için beklemektedir.


Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim