Trend OtellerPAYLAŞIM PLATFORMU:
Deniz Camping Altınoluk

Kampımızda yemek hizmeti yarım pansiyon olup, diğer öğünlerde denize sıfır restaurantımızdan yararlanabilirsiniz

Ege Öğretmenler Çadır Kamp Altınoluk

Ege öğretmenler aile çay bahçesi ve cadır camp olarak hizmet vermekteyiz. Sevgi saygı huzur dolu kampımız aileler arkadaslar herkes için bulunmaz guzellikte aile çay bahçemizle tüm halkımıza hizmet vermekteyiz.

Endemik Çadır Kamp Altınoluk

Oksijen çadırı ALTINOLUK ’ta denize sıfır kamping alanımızda çimenlerin üzerinde yeşilin mavi ile buluştuğu noktada böcek sesleri ile yatıp kuş cıvıltılarıyla uyanarak duşunu denizde almak isteyenlere, ayrıca Kazdağları’nı merak edenler için jiple safari yapma imkanı da sunan ve bir kış boyu anlatmakla bitiremeyeceğiniz bir tatil için ENDEMİK KAMPİNG & ÇAY BAHÇESİ

Endes Çadır Kamp Güre

Oksijen deposu Kazdağı’nda Yoga ve Meditasyon yapmak bir ayrıcaklıktır. Kampımızda 2 Yoga evimiz bulunmaktadır. 1. Yoga evimiz nehrin kenarında 90 m2, 2. Yoga evimiz ağaçların arasında 60 m2 ‘dir. Su ve bülbül sesleri arasında Meditasyon yapabilirsiniz.

Vizyon Çadır Kamp Altınoluk

Oksijen Cenneti Kazdağlarının eteklerinde plajıyla denize sıfır, asırlık zeytin ağaçlarının gölgesi altında olan kampımız Çanakkale, Assos, Altınoluk, Akçay ve Edremit’e kolay ulaşım mesafesindedir.

Sır Motel Çadır Kamp Altınoluk

Altınoluk'ta denize sıfır konumdadır. Özel plajımız ve şezlonglarımız mevcuttur.

Çınar Kamp Küçükkuyu

Kamp alanımız, zeytin ağaçlarının altında ve denize sıfır bir konumdadır. Çadır da konaklayarak, keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz.

Serenay Çadır Kamp Assos

Küçükkuyu' dan Assos' a doğru giderken 24 Km. lik yolda bulunan Serenay Kamp hem çadır kamp, hem karavan kamp ve hem de restaurant hizmeti vermektedir.

Askar Kamp Güre

Askar Camping çadır kamp ve çay bahçesi olarak hizmet vermektedir. Sevgi saygı huzur dolu kampımız, aileler, arkadaşlar kısacası herkes için bulunmaz güzelliktedir. Aile çay bahçemizle tüm halkımızın hizmetindeyiz.Bizi Takip Edin !


Paylaşım Platformu !

Kampanyaları takip edin !
Tesisinizi Kaydedin !Müşteri Hizmetleri
0 535 370 50 42
office@trendoteller.com
© 2015 | Kullanım Şartları
All Rights Reserved

Oteller | Kamp Alanları | Bungalowlar | Son Dakika Fırsatları | Bölgeler | Restaurantlar | İletişim